Shitet skaf me motor Yamaha

Shitet nga: Mursan Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Model Tjeter
Skaf amerikan gjatesia 7 m gjeresia 2.1 Kapaciteti 10 veta plus kapitenin.I pajisrur me impjant muzike shume cilesor.10 cope salvagente,tende inoxi.cmimi pak i diskutueshem.Motori yamaha 115 4 stroke.Model 2009.Ne gjendje super.Shitet dhe pa motor 8000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim