OKAZIOON Skaf semicabinato Molinari

Shitet nga: dori Sot 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Model Tjeter
Shitet ose nderrohet me makine + - skaf Molinari semicabinato.
5.70 m i gjate me dhome.

Pranojme propozime, aresyeja e shitjes emigrim.

Skafi ka dhome, tavoline ngrenie, tapiceria e brendshme turqueze ajo e jashtme bezhe, dush i jashtem, vaske per peshkim.

Me dogane te paguar i regjistruar me flamur Shqiptar.
Skafi eshte ne gjendje shume te mire, ideal per familje qe duan te shijojne bukurite e bregdetit Shqiptar.
I kompletuar me paisjet e shpetimit per 8 persona, 2 spiranca 10kg dhe 3 kg me mbi 80 m litar e zinxhire.

Shitet edhe pa motorre cmimi i negociueshem.
Me motorr Suzuki 100 kuaj 2 kohesh + motorr ndihmes cmimi i negociueshem.
Me motorr Honda 130 kuaj 4 kohesh pothuajse i ri shume pak i perdorur dhe super ekonomik + motor ndihmes cmimi okazion.
Mundesi blerje edhe per karrel tek aks me dogane te paguar 1000€ plus cmimit te skafit (nuk shitet vetem karreli).
Mund te nderrohet edhe me makina.
Cel: 0676676666
Viber & WhatsApp 0676676666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim