Shitet skafi me motor murcury optimax 150 hp

Shitet nga: ML 12 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet skafi A Hellas Pegasus 5.25m i gjate dhe 2.25 i gjere me zhytje 75cm kapacitet max 8 persona per familje ose turizem me trailerin e vet,tend dielli pomp cekine,kasetofon pionner 63 radio cd 3 bokse ,8 cop jelek shpetimi,spirance dhe bateri 12v 100 amp te re brenda garancise dokumenta te rregulla dhe siguracion te paguara deri ne tetor 2019
Skafi ka motorr mercury optimax 150 hp viti 2003 fuel injection kemb 53 dhe helika inoksi laser 19 orgjinale e Mercury shume ekonomik shpejtesi max 53 milje me pak ore pune mund ta provoni ne cdo moment eshte ne det i gatshem deri ne fund shtatori pasi perdoret vetem ne periudhen e veres!
Kontaktoni ne nr 068 60 70 902
Cmimi 5300 euro i diskutueshem!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim