Shitet Vile ne Pogradec

Shitet nga: mario 09 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 000 LEK   8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Pemë
Komuna: Pogradec
Shitet vile dykateshe ne pogradec, adresa eshte rruga Demokracia Verdove Pogradec. Shtepia shitet e mobiluar dhe me te gjitha dokumentat. Cmimi i diskutueshem., 200 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, djellor, uje 24 ore, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire, Vila ka dy kate, garazh dhe bodrum. Kati i pare eshte plotesisht i rregulluar kati i dyte eshte pjeserisht dhe catia eshte e shfrytezueshme.

8.000.000 Leke Total I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim