Makineri druri

Shitet nga: Andi 07 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Pogradec
Makineri ne gjendje shume te mire pune,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem.per me shume info kontaktoni 0696858563
Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim