Papagall gri afrikan

Shitet nga: Aleksandar 11 Gush 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pogradec
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes papagall gri afrikan,te rinj,te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim