Pergjime 100% telefonash (Android)

Shitet nga: emirjon Sot 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pogradec
Pergjime telefonash per bashkshorten/tin, femijet, vartesit/koleget, babysitter, pastruesen e cdo kend tjeter, pergjim i te gjithe llojeve te telefonave android, (jo iPhone-t), si pergjim audio ambientale, pergjime telefonatash hyrese-dalese (sherbim extra marje telefonatash ne email personal) pergjim fotosh/video, vendodhjen, mesazhet, (sherbim extra 1 mujor +50€ (i rinovueshem) viber/whatsApp/facebook).
Personi nuk mer vesh asgje apo nuk shikon asnje lloj aplikacjoni apo programi ne telefon....
Sherbim te treja bashke ose secilen tek e tek.

Kompetenca e përgjimit, në kushte normale, gjatë hetimeve paraprake, realizohet, si më poshtë:
Prokurori i kërkon gjykatës autorizimin për të kryer përgjimet e komunikimeve te numrave apo telefonave, vendet private apo ambienteve dhe gjykata vlerëson dhe autorizon përgjimin me vendim të motivuar, nenet 221/1 dhe 222/1 të K. Pr.
FALEMINDERIT!

Kontak VIber/WhatsApp per me teper info: +355 69 26 23 555
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim