Shiten pajisje lokali!!

Shitet nga: Maksim 18 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Shërbimet : Për dasma
OKAZION!!! Shiten pajisje lokali si shirita karrigesh , ndricuese lazeri , 2 frigorifere , makineri qe prodhon akull , dhe kondicioner (60.000 BTU). Shiten per arsye mosperdorimi!!! Per informacione me te detajuara kontaktoni ne nr. e tel 0676288388 dhe cmimi eshte i arsyeshem!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim