Makina me qera

Shitet nga: Kristel 14 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pogradec
Makina me qera duke filluar nga 20€
Ford Focus viti 2003-1.9 Tdci pastrim me hidrogjen ,katalit dhe DPF
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim