SEAT ALTEA

Shitet nga: Ladi 19 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat altea viti 2005 2.0 nafte shume ekonomike me te gjitha sherbimet e sapo bera makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me taksa per 1 vit.
Per me shume info. Kontaktoni ne numrin e tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim