Shitet

Shitet nga: Ford Fokus Sot 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Fokus TDDI viti 2002 me kondicioner me injator mekanik e pompe mekanike me kualidim dhe siguracion nentor 2019 me goma 90% dhe sherbime te kryera,bateri e re,nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi,ekonomike,ne gjendje te shkelqyer .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim