BMW SERIA1 1.9NAFT AUTOMAT 180KM 2007 FULL EKSTRA

Shitet nga: PRIVATT 04 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
BMW SERIA 1 LOOK.M 200 NAFT AUTOMAT 240KM 12/06 NAVIGATOR DOPIO KSENO SENSOR PARKIMI AUX SALLON MESHINI PANA ETJ ESHT FULL EKSTRA DHE E MBAJTUR MANJAKISHT SHUM E BUKUR
gjendje perfekteeeeee TEKNIKE
LETRAT E PAGUARA
cmimi 6300€ i diskutueshem
mundesi nderimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim