BMW X5 LOOK M FULL OPTION OKAZION

Shitet nga: Audi Dje 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 000 EUR   43 000 EUR

Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
SHITET BMW X5 VITI 2015
-MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA NE DATEN 15 /10/2018. ESHTE BLERE NE BMW NE KONCESIONAR BMW NE FRANKFURT.
-BMW MOTOR 3.0 NAFTE
-LOOK FABRIKE M///
(PARAKOLP, PRAPAKOLP,MARMITA)
-X DRIVE ( 4X4)
-KAMERA MBRAPA
-SENSORE PER VETE FRENIM NGA MAKINAT DHE NGA NJERZIT
-KONTROLL I RRUGES
-4 MODELE AMORTIZIMI
-DRITAT PARA MBRAPA LED BIXENON
-NDRICIM I BRENDSHEM NE 3 NGJYRA PORTOKALLI, BLU ,BARDHE
-NDEZJE ME BUTON
-START/STOP NE SEMAFOR
-SEDILJE LEKURE PORTOKALLI
-GOMA TE REJA CONTINENTAL VERORE
-SHERBIMET TE BERA TE GJITHA TEK BMW NE FRANKFURT SI NE FOTO
(VAJ , FILTRA, FERROTA, TAMBURO,)
-2 CELESA ORIGJINALE
-MAKINA ESHTE ME FATURE BLERJE DHE ME DOGANE DHE ME TARGA SHQIPTARE
-MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI
SIGURACION FULL KASKO DHE PER JASHT
-JEPET ME GARNACI!
MUNDESI NDERRIMI ME MAK ME TE VOGEL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim