OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

Shitet nga: Avenir 15 Sht 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shes Mitsubishi l200 2.5TD me timon anglez ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike. Me te gjitha sherbimet e bera si jashte dhe brenda vendit (te regjistruara ne librin e sherbimeve).
Per me teper informacion mos hezitoni te me kontaktoni ne numrin e tel: 0674667795
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim