Apartament ne Rrogozhine

Shitet nga: Gerti 13 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Peqin
Shitet Apartament ne Qender te qytetit te Rrogozhines.. 1+1
E Rinovuar ...Me Hipoteke dhe dokumentacion te rregullt
Pallati eshte i REstauruar nga jasht .Dhe i lyer


..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim