LOMBARDY ITALY OHV MH9000-5.5H

Shitet nga: lorenc suta 22 Gush 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Peqin
Gjenerator silencioz me 3 fazor. E sapo ardhur nga Italia dhe nuk eshte perdorur fare.Ore pune 0.Shitet per shkak mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim