Panamera mundesi ndrrimi okazionnnnnnnn

Shitet nga: Tani Dje 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Panamera
Shitet porsche panamera🔷 4.8 turbo viti 2011 167000 mij km 🔷origjinale te certifikuara dopje xhama 🔷me nuanca origjinal 🔷+ te zinj +perde ansore 🔷me buton sallon lekur 🔷me qepje me dore ngjyre kafe 🔷shum e paster me 🔷memory+fryrje+cfryrje+ngrohje+ftohje para dhe mbrapa 🔷baxho xhami timon 🔷drruri marshe ne timon sensor 🔷parkimi kamera 🔷parkimi rradar shpejtesie drisrionik 🔷fener led me 4 pika ndezje pa cels 2 celsa origjinal🔷 televizor para +2 mbrapa 🔷+figorifer fiket ndizet ne trrafik marmitat me 🔷zhurm 2 lloj makina esht full full 🔷opsion makina esht ber me porosi esht 🔷super gjendje ka 🔷dhe opsione🔷 tjera shite ose ndrrohet flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim