E 420 EVO // BUUSINESS 310 HP//

Shitet nga: EVO 420 Dje 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 420
🔷️ E 420 EVO // bussiness // EDITION 310 hp
🔷️ F 1 MARSHA NE TIMON
🔷️ SPORT EDITION
🔷️VIT PRODHIMI 2007
🔷️ 250.000 KM ORIGJINALE
🔷️ AIRMATIC
🔷️ NAVIGATORSYSTEM
🔷️AUTOMATIKTIPTRONIK
🔷️ CLIMATRONIK ME 4 ZONA PARA MBRAPA
🔷️ PAQYRA ME PALOSJE
🔷️ SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA
🔷️ SENDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE
🔷️ SENDILJE ME MEMORJE DHE ELEKTRIKE
🔷️ TABICERI NGJYR TE ZEZË SHUM E VECANT
🔷️ PERDE ORIGJINALE
🔷️ DOPJE XHAM
🔷️ XHAMAT ME REFLEKSE ( PASQYRE DHE NGJYR KAFE )
🔷️ XENO BI XENO
🔷️ TIMON ELEKTRIK DHE ME MEMORJE
🔷️ TEMPOMAT
🔷️ SISTEM MUZIKE HARMAN KARDON
🔷️ KOMANDA VOKALE
🔷️ ABS ,SRS,ESP
🔷️ 10 AIRBEGE
🔷️ SOBE
🔷️ MBYLLJE QENDRORE DHE DY CELCA ORIGJINAL
🔷️ BAGAZHIER ME 6 CD
🔷️ DISQE 18 ME GOMA TE MIRA PLUS DISK ORIGJINAL SI TE TJERET REZERVE
🔷️ FULL FULL FULL
🔷️ MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR DHE ESHTE SUPER E VECANT DHE SUPER E SHPEJT PER ATO QE E NJOHIN KETE MAKINE JA DIN VLEREN SE SA KUSHTON NE GJERMANI CMIMI I DISKUTUSHEM DHE MUNDESI NDRRIMI + - DIFERENCEN PER ME SHUM TEL 0672066890 0698783644
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim