Shitet Mercedes-Benz

Shitet nga: Mercedes Dje 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
MERCEDES BENZ E270 CDI VITI 2001(full option) 339.000Kilometra Origjinale(perdorur vetem nga nje person)->KAMJO AUTOMATIKE (tip-tronik) ->KOMANDA NE TIMON ->PILOT AUTOMATIK ->SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME NGROHJE-FTOHJE (fryrje-cfryrje me buton) ->KLIMATRONIK ->NAVIGATOR-BAGAZHIER ME 6 CD ->XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ->PERDE ORIGJINALE (ulen-ngrihen me buton) ->SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA-MBRAPA ->ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE(nuk ka nevoje per asnje sherbim) NE GJENDJE SHUME TE MIRE(eshte e gatshme per cfardolloj prove) Cmimi: 4000Euro i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim