Mercedes benz

Shitet nga: lorenc suta 20 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR   4 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 250
Makina është në gjendje shumë të mirë si motorike ashtu dhe xhenerike. I janë kryer të gjitha shërbimet e nevojshme. Makina është me letra të rregullta dhe mbaron ne Gusht te 2020. Shitet për efekt emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim