OKAZION!!! B200 CDI, Full Full, Panorama,GJERMANIA

Shitet nga: C Class 17 Gush 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 390 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
B200 CDI, viti 2006, nafte, 234 mije KM orgjinale (me liber) ardhur para 2 muajsh nga Gjermania.***
***Super super FULL, 2 pronar.***
*** Kambio Automat, Panorama (hapet lart komplet)*** ***Sedilje mershine me ngrohje,***
*** Sensore parkimi para- mbrapa origjinal Mercedes,***
*** Klima (kondicioner) me dy zona,***
*** Fener me lupe bixenon ndezje automatike, kthehen sipas timonit dhe ktheses si tek E-classi vitit 2010. Gjithashtu Larje Feneresh***
***Fshirse Automatike***
*** Te 4 xhamat elektrike me refleks blu dhe parasol kundra diellit***
***Mbyllje Qendrore, bllokim i dyerve mbrapa per femijet dhe bllokim xhamash mbrapa me komand***
***Navi me Ekran te vogel origjinal Mercedes me CD dhe Mp3 dhe Navi per gjith Europen me 6 CD***
*** Ngjyra e zeze perle me xixa..., etj.*** ———MAKINA ESHT SUPER GJENDJE SKA NEVOJ PER ASGJE, Sherbimet dhe Vaj Filtra bere ne Gjermani me vlere 250€..., Sapo targuar.., Letra deri maj 2020——— Shitet per arsye mosperdorimi ( makine e dyte ne familje) , SHITET ME GARANCI (Kamjo dhe motorrr perfekt, Kilometra orgjinale)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim