Audi a6 3.0tdi 2007 okazin...

Shitet nga: Audi 16 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR   6 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi esht super mjet nje gjendje perfekte pa as nje lloj difekti me te vogel sherbime te kryera gjimon jasht e gjithmon ne koh me kilometra origjinale e me liber servisi e ruajtur ghimon ne garazhd shum e paster si jasht ashtu dhe brenda makina ka baxho xhami sensor parkimi sendile lekur navigator drita xeno e shum te tjera per me shum na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim