Shitet Audi A4

Shitet nga: Haxhi bega 23 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte e ardhur nga Gjermania , ne gjendje shume te mire,me letra te bera dhe me te gjitha sherbimet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim