Audi a4

Shitet nga: Haxhi bega 23 Gush 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Peqin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi a4 viti 2007 e sapo ardhur nga gjermania me letra te sapo bere dhe me sherbine te kryera

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim