LIEBHER R 944 C HDS LITRONIC -2007

Shitet nga: LIEBHERR 944 01 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Peqin
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Liebher
👌 🆕 LIEBHER R 944 C HDS LITRONIC

✅Marka :LIEBHER R 944 C HDS LITRONIC
✅Vitit : 2007
✅Pesha:41.500 kg
✅Motor:190KW

#Pajisja
✔Luga 2 m3
✔Kamera
✔Klim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim