Hekur rrobash me depozite Tefal

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE KLOS Sot 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Mat
Prodhimet : Të tjera
Shesim hekuj rrobashme depozite te markes Tefal. duke filluar me 2.500 lek.
per informacion dhe porosi na kontaktoni ne
whats up dhe viber
00355686454666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim