🔥Thekese Buke🔥

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE KLOS Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Prodhimet : Të tjera
Shesim thekese buke gjermane 1500 lek.
Per informavcion dhe oferta na kontaktoni ne duqanin tone ne qender te Klosit ose na shkruani ne what's up dhe viber
00355686454666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim