🔥🔥SAMSUNG🔥🔥

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE KLOS 16 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
frigorifer samsung me avull e me dy hapje model amerikan, Frigoriferi ne njeren ane ben akull ne tjetren freskon. eshte me 1 motor dhe shume ekonomik, me opsione ne dere me uje dhe akull sme dy nivele kubash.nga 1950€ vetem 500€
per informacion dhe porosi na kontaktoni ne
what's up 00355686454666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim