Trapan vidator SKIL

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE KLOS Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Mat
Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te baterise.
per me shume informacion na kontaktoni ne
what's up dhe viber
00355686454666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim