Prerese bari dhe freze 2ne 1

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE KLOS Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Mat
Shitet presese bari dhe freze 2ne 1 me motor nafte. me opsion te kalimit te dorezave ne dy krahet sipas pozicionit te frezes dhe te thikave te barit.
2mln leke. super e pershtatshme per cdo familje fshati. per porosi na shkruani ne What's up
00355686454666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim