Motorri eshte 300 kubik me dy pistona

Shitet nga: Ilir 30 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2005
Komuna: Mat
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Motorri eshte 300 kubik me dy pistona dhe ka bere 1780 milje. Me dokumenta te huaja pa dogane. Shitet ose ndrrohet me makine te vogel kamio automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim