Yamaha xt660r

Shitet nga: yamaha xt 02 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Viti: 2006
Komuna: Mat
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: XT
Motorri esht ne super gjendje me letra dhe siguracion te paguar deri ne gusht 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim