Motorr me 4 goma. Quadzilla.

Shitet nga: Uesli 02 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2007
Komuna: Mat
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Motorri eshte ne gjendje shume te mire ,pothuajse i ri. Ka gjithsej 1700milje. Eshte 300 cc (kubiksh) me dy pistona .Me 4 marrsha dhe me indietro. Me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim