Benz c.class 200 CDI.viti 2011Oferte per 72 ore

Shitet nga: Arjan kola 18 Korr 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR   11 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shitet makina mercedez benz c class 200 cdi avangard blu eficence ,manual,e koaliduar deri 01.01.2021.nga shteti Gjerma.full opsione. (Pasqyra me palosje dhe kundra rrezeve verbuese )sensore parkimi para dhe mbrapa. Gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike .super gjendje. 2 Pulte.Euro 5.
Dogana e paguar gati per tu targuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim