Mercedes benz E320

Shitet nga: Gysi 09 Gush 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet mercedes benz E320 nafte 👉ngjyra blu metalizato 👉prodhim i 2002👉kondicioner,airbags,srs,esp,full dhe super i paster nga brenda dhe jasht dhe i shpejt(i mbajt nga merakli)👉drita led xenon bixenon👉vaj kamjo vaj motorri dhe cdo lloj sherbimi te sapo bera dhe disponoj fature 👉mund ta kontrolloni nga me e vogla ne cdo gje👉letra te prera para 3 mujsh per 1 vit👉super mjet per ato qe i din vleren cfar makinash jane ne llojin e tyre👉cmimi 5500 euro i diskutueshem pasi te shikohet makina👉per cdo informacion me teper 068 510 9000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim