Mercedes Benz 320

Shitet nga: Gysi 04 Gush 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet Mercedes Benz 320 cdi 👉ngjyr blu👉prodhim 2002👉kondicioner,esp,airbag,srs,drita xenon bixenon led , shum i mirmbajtur dhe i paster brenda jashte dhe i shpejt(i mbajtur nga merakli)👉vaj kamjo vaj motorri gomina ferrota etj etj te sapo nderruar dhe te gjitha sherbimet qe i perkasin ,disponoj faturen ,mund ta kontrolloni nga me e vogla te e madhja per sherbimet👉motorri super gjendje👉super mjet sic shikohet dhe ne foto per ato qe ja din vleren dhe llojin e ktyre makinave👉cmimi 5500euro i diskutueshem pasi te shikohet makina 👉per me shum informacion tel 068 510 9000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim