Mercedes-Benz

Shitet nga: Oja 06 Gush 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet per arsyje mos perdorimi/ E-Class (Elegance) Automjeti disponon: Motor 200cdi/ Viti fundi i 2001/ Automat tip tronic+/- Automjeti eshte ne gjendje te mire xhenerike si dhe estetike/ Pilot automat/ Shume e paster nga brenda/ 2çelsa/ Sensor parkimi origjinal te vetat/ Sendile lekure/ Navigator te madhe/ Klima/ Perde elektrike te vetat etj.. Çmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim