Audi 4000€ OKAZION / Ndrrim 4X4

Shitet nga: Endri Sot 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

AUDI A4 AVANT SPORTBACK VITI PRODHIMIT 2005 MODEL 2006 - KAMBIO MANUALE 6+R -NGJYRA: BLU E ERRET ME NUANCA CD - DVD - MP3 - BLUETOOTH - USB-AUX, -KLIMA DIGITALE ME 2 ZONA, - PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK -XHAMA ELEKTRIKE -(SRS), ABS, BAS, ESP -TIMON HIDRAULIK + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES -FENERE ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT XENON + FREXHO -SENSORE SHIU -SEDILJET E PASME TE PALOSSHME DISQE ALUMINI 16 INCH TE MARKES AUDI-GOMAT E SAPOVENDOSURA 100%-AMORTIZATOR SPORTIV - GJENDJE TEKNIKE, MEKANIKE, ESTETIKE, DHE MOTOR PERFEKT ME KONSUM TE ULET, LETRA DERI NE NENTOR ,,,
NDRRIM ME MAKIN 4x4 +/- diferencen
#touareg #ml #hyndai #rav4 #jeep #land rover #kia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim