SUPER MERCEDES BENZ

Shitet nga: LATI Sot 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Mercedes Benz 1831 viti 1998 4x4 me vinç hiab 4 dalje hidrualike me telekomande dogane te paguar i sapo ardhur nga gjermania.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim