Kamioncin

Shitet nga: Altin pirra 31 Korr 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet kamioncin iveco daily 35 10 viti 1993 me letera te posa bera per njevit ne gjendje te per kryer per arsyje emigrimi me qmim te aresyshem

Ne gjendje perfekt je me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim