Shitet zetor me gjith mjetet

Shitet nga: Mendi 26 Korr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Mat
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Carraro
Shitet zetor me frez plug dhe rrimorkio zetori esht ne gjendje pune te mire I jan bo gjith sherbimet. Ndodhet ne kurdari (burrel) Cmimi :7milion e 500 mij lek Nr:0683920807
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim