Volvo v40 1999 1200 Euro

Shitet nga: Zani Kodraj 15 Maj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
Shitet Volvo V40 prodhim i vitit 1999 ne gjendje te mire pune,I vetmi problem i makines eshte qe ka nje rrjedhje te vogel te naftes qe sipas mekanikeve kushton 4000 lek te reja per tu riparuar,kete mund ta kontrolloni vete pasi une skam kohe te merrem meqense kam nje makine tjeter...Taksat i ka te prera deri ne nentor 2019 dhe siguracionin deri ne janar 2020..cmimi 1200 euro shum pak i diskutueshem!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim