VW Golf 5 dizel -06

Shitet nga: Dori 17 Korr 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 5 2.0 TDI INDIVIDUAL EDITION- LOOK GTI AUTOMAT FULL EXTRA F1 NE TIMON VITI - 2006 - SHUME I SHPEJTE DHE EKONOMIK -AUTOMAT - KLIMA, NAFTE - 210 MIJE KILOMETRA. BAXHA XHAMI -FULL LED - MARMITA REMUS - SEDILJE LEKURE ME NGROHJE, FRYRJE - SHFRYRJE NGJYRE BEZHE - SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR PARKIMI, PILOT AUTOMATIK -XHAMA TE ERRET ORIGJINAL(jeshil fabrike) DISQE ORIGJINALE TE VW ME FIJE -EKRAN I MADH DVD, USB, AUX SD CARD -SHERBIMET E BERA TE GJITHA VAJ FILTRA MOTORRI VOLANT I RI (kitt) + RRIP FAZE I Ri (kitt) -MAKINA ESHTE E MBAJTUR ME MERAK DHE ESHTE NE SUPER GJENDJE. FOTOT FLASIN VET MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI. 0684939444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim