MINI Cooper Automatike

Shitet nga: Doni Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini cooper 1.6 benzine
Viti 2005
Automatike
Km 200
Panoramë
Sensore
Ksenon
Serdile me ngrohje
2 pale goma komplet te reja dimri dhe vere 15 dhe 16
Kasetofon me bluetooth, aux
Letra deri ne dhjetor 2019
0673701368
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim