MINI Cooper Automatike

Shitet nga: Xx 23 Qer 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini cooper
Viti 2005
Automatike
Km 200
Panoramë
Sensore
Ksenon
Serdile me ngrohje
2 pale goma komplet re reja dimri dhe vere 15 dhe 16
Kasetofon me bluetooth, aux
Letra deri ne dhjetor 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim