Shitet citroen c3

Shitet nga: Nikolle 28 Qer 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Makina ne gjendje shum te mire dhe sherbimet e kryera rregullisht,gati per cdo prove,shum ekonomike! Kontakt 0693993598
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim