Zetor japonez4x4ne gjendje te mir

Shitet nga: Malaj 28 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Yanmar
Zetor 4x4, 30 kv fuqi ,ne gjendje te mir,me goma te mira ,ka frez plug,ban dhe per kultivime,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim