Zetor kubota 4x4

Shitet nga: Malaj 08 Korr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kubota
Zetor 4x4,kubota,30k,f,negjendje te mir pune,ka frez ,plug,ban dhe per kultivime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim