Zetor 4x4,kubota

Shitet nga: Malaj 17 Korr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kubota
Zetor4x4,kubota ,30k,f gjendje e mir,ka plug dysh,frez ,ban dhe per kultivime ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim