Zetor jugosllav 539

Shitet nga: Zetor 30 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shitet zetor ne gjendje te shkelqyer me te gjitha paisjet.1-rremorko.2-freze.3-plug.4-kultivator.5-bot uji me pompe.pajisjet shiten dhe tek e tek.cmimi me ndermejtsim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim